Torsdag
24 Mar 1 match
Lördag
26 Mar 1 match
Tisdag
29 Mar 1 match
Lördag
17 Sep 1 match
Onsdag
21 Sep 1 match
Lördag
24 Sep 1 match
Lördag
01 Okt 1 match
Söndag
09 Okt 1 match
Lördag
15 Okt 1 match
Söndag
23 Okt 1 match
Söndag
20 Nov 1 match
Söndag
27 Nov 1 match
Söndag
04 Dec 1 match
Onsdag
07 Dec 1 match
Söndag
11 Dec 1 match
Lördag
17 Dec 1 match
Torsdag
29 Dec 1 match
Onsdag
04 Jan 1 match
Lördag
07 Jan 1 match
Lördag
14 Jan 1 match
Söndag
22 Jan 1 match
Söndag
29 Jan 1 match
Lördag
11 Feb 1 match
Onsdag
15 Feb 1 match
Lördag
18 Feb 1 match
Söndag
26 Feb 1 match
Tisdag
28 Feb 1 match
Lördag
04 Mar 1 match

Helgens matcher

17 november 2022 10:48
Föreningen

Det väntar en fullspäckad helg för våra lag, med allt från knatteligan till SSL. Dessutom ett hett föreningsderby i division 4.


Fredag:
19:30 FBC Helsingborg – Röke IBK, Helsingborg Arena B – Herrar Division 2

Lördag:
10:00 FCH 06/07 – Bjärreds IBK, Helsingborg Arena B – Flickor A
12:00 SS Sofiero Kaizers – FCH B, Helsingborg Arena B – Herrar Division 4 Norra
12:30 Frosta IBF – FCH P11, Lödde Idrottshall – Pojkar B Västra Poolspel
12:45 Hjärnarps IBK – FCH P14, T4 Sporthall – Pojkar A Norra Knatteliga
12:45 FCH P13 – Röke IBK, T4 Sporthall - Pojkar A Norra Knatteliga
13:30 FCH P14 – Röke IBK, T4 Sporthall - Pojkar A Norra Knatteliga
13:30 Munka-Ljungby – FCH P13, T4 Sporthall - Pojkar A Norra Knatteliga
13:30 FCH P11 – Hofterups IBF, Lödde Idrottshall – Pojkar B Västra Poolspel
15:00 IBK Lund – FCH P07-1, Vipeholmshallen – Pojkar B Svår

Söndag:
09:00 FCH F10 – Munka-Ljungby IBK, Helsingborg Arena B – Flickor E Norra Höst
10:30 FCH P15 – VV84 SK, Munkahallen – Pojkar C Nordvästra Knatteligan
10:30 FCH P08 – IK Stanstad, Helsingborg Arena B – Pojkar C Norra
12:00 FBC Engelholm – FCH P15, Munkahallen – Pojkar C Nordvästra Knatteligan
12:30 IK Stanstad – FCH F06/07, Bråhögshallen – Flickor A
13:30 FCH P10 – Röke IBK, Helsingborg Arena B – Pojkar E Norra Höst
14:15 FCH F13-15 – Röke IBK, Munkahallen – Flickor B Knatteligan
15:00 Gantofta IBK – FCH F13-15, Munkahallen – Flickor B Knatteligan
16:00 Hagunda IF – FCH, IFU Arena – Svenska Superligan
16:00 Höllviken/Gårdarike – FCH, Herrestorpshallen – HJ18 Södra